• napis

 • Menu

  Puławska wieczorem

  banner9

  W sezonie 2016/2017 w naszej Społeczności odbyło się 19 nabożeństw wieczornych pod nazwą Puławska Wieczorem. Dziękujemy za ten niezwykły czas spędzony razem!

  „Puławska Wieczorem to nabożeństwa organizowane w niedzielne wieczory przez Społeczność Chrześcijańską Puławska. Nabożeństwa przeznaczone są dla młodych osób mieszkających w wielkim mieście, dla tych urodzonych w Warszawie i dla tych, którzy tutaj przyjechali do pracy czy też na studia. Wierzymy, że Bóg chce, może i powinien mieć znaczenie w naszym życiu – niezależnie od naszych poglądów, przynależności kościelnej i doświadczeń.

  Chcemy poprzez wspólne uwielbienie doświadczać obecności żywego Boga – obecnego pośród nas i obecnego w nas poprzez swojego Ducha. Na nabożeństwach chcemy poruszać tematy, które interesują współczesnego człowieka: czym jest prawda, kto jest królem tego świata, czy jesteśmy tutaj przypadkiem, jak możemy wpływać na rzeczywistość wokół nas, a jak ona wpływa na nas.

  Puławska Wieczorem to także coś więcej – wierzymy, że nasz Bóg jest Bogiem relacyjnym – chce być obecny w życiu każdego człowieka, poznawać i dawać się poznać, akceptować i obdarzać miłością. Wierzymy również, że tego samego oczekuje od nas wobec innych ludzi. Dlatego ważne dla nas jest budowanie relacji – rozmowy przy kawie, atmosfera spotkań, utrzymywanie kontaktu. Oczywiście szanujemy prywatność, chcemy jednak poznać każdą osobę, która przyjdzie na nasze nabożeństwo.”