• napis

 • Menu

  Centrum Chrześcijańskie

  CENTRUM CHRZEŚCIJAŃSKIE URSYNÓW
  Pomagamy lokalnej społeczności.

  Zapisy na wydarzenia: CentrumChrześcijańskie.com

  JAK CZYTAĆ PISMO ŚWIĘTE – CYKL 6 SPOTKAŃ
  Czarna gruba książka leżąca gdzieś na jednej z twoich półek nie musi tylko zbierać kurzu. W ciągu sześciu tygodni chcemy pomóc Ci nauczyć się jak z niej korzystać, jak ją czytać i studiować. Spotkania poprowadzi Piotr Wacławik, założyciel Oficyny Wydawniczej Vocatio, znanej m.in. z wydania „Prymasowskiej Serii Biblijnej”
  Kiedy: 4 kwietnia – ostatnie spotkanie!, godz. 18:30- 20:00
  Koszt: Wstęp wolny

  WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH
  Wychowanie dziecka to ogromna odpowiedzialność i wyzwanie. Przez warsztaty chcemy pomóc Ci poprawić komunikację z twoim dzieckiem, zbudować w nim właściwy obraz samego siebie czy jak zareagować kiedy dziecko się nie słucha. Warsztaty poprowadzi małżeństwo z 25 letnim stażem oraz czwórką dzieci. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich rodziców wychowujących dzieci w wieku przed- i wczesnoszkolnym oraz mających wolne przedpołudnia w środy.
  Program warsztatów opiera się na chrześcijańskich wartościach.
  Kiedy: Każda środa, godz. 10:30- 12:00
  Koszt: Wstęp wolny

  SALSATION

  Z chęci zadbania o stan zdrowia duchowego, jak również fizycznego, powstała nowa inicjatywa o nazwie Salsation. Ideą tych zajęć jest wzajemne motywowanie się kobiet do aktywności fizycznej w formie luźnych, radosnych, pełnych dobrego humoru ćwiczeń przy muzyce.
  Kiedy: Każdy wtorek, godz. 19:00 – 20:00
  Koszt: Pierwsze zajęcia gratis. Później 40 zł miesięcznie.