• napis

 • Menu

  Dla młodzieży

   


  Młoda Generacja
     to służba przeznaczona dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jej naczelnym celem i misją jest kształtowanie młodych ludzi na dojrzałych uczniów Jezusa Chrystusa.


  Spotkania odbywają się w każdą sobotę, między 17:00-19:00 w Kaplicy Społeczności
  Chrześcijańskiej „Puławska” przy ul. Puławskiej 114.   Formuła spotkań:

  • komunikowanie Bożego Słowa poprzez: kazanie i/lub studium w małych grupach

  • uwielbienie przez muzykę, śpiew i modlitwę

  • budowanie wspólnoty przez spędzanie czasu razem na rozmowach i wspólnej zabawie

  Ocena z religii: Młodzież licealna ma możliwość otrzymania oceny z religii w ramach uczestnictwa w sobotnich spotkaniach. Dla uczniów szkoły gimnazjalnej natomiast, przewidziane zostały zajęcia Międzyszkolnego Punktu Katechetycznego, które odbywają się podczas obu porannych nabożeństw. Zapisy odbywają się we wrześniu.
   

   

   Duszpasterstwo Młodego Pokolenia
  Szymon Pietrzak
  tel. 694 446 053


   

   

  zup slidSpołeczność Chrześcijańska Puławska, Fundacja Edukacyjna 4Kids i Fundacja Dobro Czynić współtworzy Klub młodzieżowy ZUPP.

  Klub młodzieżowy ZUPP to przestrzeń dla młodych ludzi z pasją do życia na 100%.

  Od poniedziałku do piątku między 13.00 a 17.00 serwowana jest inna, wyśmienita zupa całkowicie bezpłatnie. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić aby ją odebrać jest okazanie legitymacji gimnazjalisty lub ucznia szkoły ponadgimnazjalnej.

  Oprócz zupy, zabaw, gier i głębokich rozmów planujemy wiele ciekawych wydarzeń, m.in. koncerty, jam sessions, pokazy filmowe, różnego rodzaju warsztaty oraz spotkania z interesującymi ludźmi.

  ZUPP to miejsce wolne od używek, agresji i obraźliwego języka. To również idealna przestrzeń na odrabianie lekcji i wspólną naukę.

                                                                                    Serdecznie ZUPPraszamy!