• napis

 • Menu

  Dla młodzieży

   


  Młoda Generacja
     to służba przeznaczona dla uczniów 7 klasy szkoły podstawowej, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jej naczelnym celem i misją jest kształtowanie młodych ludzi na dojrzałych uczniów Jezusa Chrystusa.


  Spotkania odbywają się w każdą sobotę, między 17:00-19:00 w Kaplicy Społeczności
  Chrześcijańskiej „Puławska” przy ul. Puławskiej 114.   Formuła spotkań:

  • budowanie wspólnoty przez spędzanie czasu razem na rozmowach i wspólnej zabawie

  • uwielbienie przez muzykę, śpiew i modlitwę

  • komunikowanie Bożego Słowa poprzez: studium w małych grupach

  Ocena z religii: Spotkania Młodej Generacji odbywają się w ramach Międzyszkolnego Punktu Katechetycznego, pozwalając na otrzymywanie oceny z religii wszystkim osobom, które zgłoszą się i wypełnią odpowiednie dokumenty. Osoby, które nie potrzebują oceny, również są mile widziane.


   

   

   Duszpasterstwo Młodego Pokolenia
  Szymon Pietrzak
  tel. 694 446 053


   

   

  zup slidSpołeczność Chrześcijańska Puławska, Fundacja Edukacyjna 4Kids i Fundacja Dobro Czynić współtworzy Klub młodzieżowy ZUPP.

  Klub młodzieżowy ZUPP to przestrzeń dla młodych ludzi z pasją do życia na 100%.

  Od poniedziałku do piątku między 12.30 a 16.30 serwowana jest inna, wyśmienita zupa całkowicie bezpłatnie. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić aby ją odebrać jest okazanie legitymacji gimnazjalisty lub ucznia szkoły ponadgimnazjalnej.

  Oprócz zupy, zabaw, gier i głębokich rozmów planujemy wiele ciekawych wydarzeń, m.in. koncerty, jam sessions, pokazy filmowe, różnego rodzaju warsztaty oraz spotkania z interesującymi ludźmi.

  ZUPP to miejsce wolne od używek, agresji i obraźliwego języka. To również idealna przestrzeń na odrabianie lekcji i wspólną naukę.

                                                                                    Serdecznie ZUPPraszamy!