• Menu

  ADAPTACJA POMIESZCZEŃ NA URSYNOWIE

  Ponad 4 lata temu rozpoczęliśmy budowanie społeczności na Ursynowie, by w tej części naszego miasta być bliżej ludzi i Przybliżać ich do Chrystusa. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że udało się nam rozpocząć służbę na Ursynowie i pomimo różnych trudności i wyzwań jakimi była pandemia i trwająca od ponad roku wojna na Ukrainie zbudowaliśmy mocne fundamenty wspólnoty.
  Było to możliwe dzięki łasce Pana Boga, a także współdziałaniu i wsparciu pomiędzy naszymi 2 lokalizacjami na Mokotowie i Ursynowie, które wspólnie tworzą Społeczność Chrześcijańską Puławska.
  Warto było podjąć to wyzwanie, bo w minionych 4 latach poznaliśmy wiele nowych osób i rodzin, a zdecydowana większość to mieszkańcy Ursynowa. Wierzymy mocno, że Kościół to Społeczność, to ludzie, a nie budynek. Ale budynek naszych zgromadzeń może być przyjemny i zachęcający lub skomplikowany lokalizacyjnie i zniechęcający.

  W ostatnim roku modliliśmy się o właściwe miejsce do budowania Kościoła. Pan Bóg odpowiedział w niezwykły sposób: znaleźliśmy miejsce 3 razy większe i 3 razy tańsze od tego, w którym 4 lata temu zaczynaliśmy.
  Dziś nabożeństwa odbywają się na 2 piętrze Centrum Edukacji Daniel przy ul. Nowoursynowskiej 154A, ale już za kilka tygodni przeniesiemy się na parter, który ma ponad 500 m2. Jest to nie tylko miejsce bardziej dostępne, ale stwarza ogromne możliwości budowania służby i głoszenia Ewangelii rodzinom, których jest tak wiele w tej dzielnicy.

  Przez kolejne 4 lata poprzez, to miejsce będziemy budować Kościół i oddziaływać na Ursynów.

  Przede wszystkim prosimy was wszystkich o modlitwę by dzięki temu, że Społeczność Chrześcijańska Puławska jest również na Ursynowie wielu mieszkańców tej dzielnicy będzie mogło poznać Chrystusa.
  A jeśli Pan Bóg pobudza Wasze serca, prosimy wesprzyjcie finansowo prace, które musimy wykonać by używać tych pomieszczeń.  W tej chwili mamy już 70 tys złotych (czyli ponad 1/3 potrzebujemy jeszcze 130 000 tys.)
  Wpłat można dokonywać na konto:
  86 1240 1112 1111 0000 0164 4843 z dopiskiem Remont Ursynów.
  Wiemy, że czasy są trudne, a koszty życia coraz wyższe. Każda przekazana złotówka ma ogromna wartość i zostanie dobrze wykorzystana.

  Dlatego już teraz dziękujemy wszystkim, którzy postanowią wesprzeć nasze działania i w
  ten  sposób przyczynić do rozbudowy Bożego Królestwa na Ursynowie.