• Menu

  Kurs Finansowy Crown

  Kurs Finansowy Crown

  Spotkanie informacyjne

  Wtorek – 13 lutego 2024

  Godz. 18.00 – on/line

  Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym na którym przedstawimy założenia i cel KURSU FINANSOWEGO CROWN w formie on-line. Po udziale w tym spotkaniu będzie można podjąć decyzję o udziale w kursie.

   

  Kurs Finansowy Crown

  Celem kursu jest poznanie Bożych zasad dotyczących finansów i wdrożenie ich w życie po to, by głębiej poznać Chrystusa i być w pełni wolnym do służenia Mu.

   

  Zgłoś swój udział w spotkaniu informacyjnym: https://app.evenea.pl/event/20240213/

   

  Spotkanie informacyjne odbędzie się 13 lutego (wtorek) o godz. 18.00.  Osoby po zapisaniu się na spotkanie informacyjne otrzymają link do spotkania.

   

   

  Prowadzenie:

  Kurs, wraz z tutorami poprowadzi Zdzisław Miara (członek rady Starszych SCh Puławska, główny założyciel służby Crown w Polsce).

   

  Przebieg kursu

  Dziesięć części kursu jest zaprojektowanych w taki sposób, by każdą z nich można było przerobić w ciągu jednego tygodnia. W przypadku naszej społeczności będziemy omawiać tematy w trybie dwutygodniowym, dlatego kurs zajmie dwadzieścia tygodni. W pierwszym tygodniu uczestnicy zapoznają się z materiałami, a na koniec spotykają się na spotkanie tutoringowe w małej grupie prowadzonej online. W drugim tygodniu uczestnicy rejestrują postępy swoich prac na platformie online, a na koniec tygodnia odbywa się spotkanie online w dużej grupie podsumowujące dany rozdział i objaśniające, co należy wykonać w kolejnym dwutygodniowym okresie. Uczestnicy są zobowiązani do zakupienia dla siebie materiałów do kursu ze sklepu Crown.

   

  Korzyści z kursu:

  Uczestnicy kursu na całym świecie wskazują na następujące korzyści, jakie odnieśli dzięki temu kursowi:

  • pogłębienie więzi z Bogiem,
  • poświęcenie większej ilości czasu na zgłębianie Słowa Bożego,
  • większe oddanie modlitwie za innych,
  • zmniejszenie stopnia zadłużenia,
  • poprawienie umiejętności zarządzania finansami,
  • zwiększenie oszczędności.

  Często uczestnicy kursu nie znają się bliżej, kurs to dobry okres na nawiązanie relacji lub ich pogłębienie. Jest to dodatkowa korzyść!