• napis

 • Menu

  Coffee House

  coffee houseTeen Challenge, to chrześcijańska misja społeczna. W Polsce prowadzi ośrodki resocjalizacji, hotele, punkty konsultacyjne oraz tzw. Coffee House. Jeden z nich działa od listopada 2007 r. przy naszym kościele, prowadząc spotkania w poniedziałki w godz. 18.00-20.00.
  Służba w Coffee House polega na aktywnym docieraniu do ludzi uzależnionych w ich własnych środowiskach, w domach, na ulicach, na dworcach. To również organizowanie przynajmniej raz na tydzień spotkania, aby rozmawiać z osobami uzależnionymi, budować z nimi przyjazne relacje i dzielić się z nimi Dobrą Nowiną. Coffee Hause poprzez swoje działania wprowadza wszystkich zainteresowanych w proces duchowej przemiany, wspomaga ten proces poprzez głoszenie Słowa Bożego, modlitwę i społeczność. Ma na uwadze również potrzebę budowania motywacji do leczenia z uzależnienia oraz pomoc w kierowaniu osób walczących z nałogiem do stosownych ośrodków.
  Naszym marzeniem jest, aby przy każdym zborze funkcjonował Coffee House, który stanie się pomostem między kościołem a ulicą, tak, aby każdy miał szansę przybliżyć się do Jezusa.
  Jeżeli czujesz, że Bóg położył Ci na sercu taką służbę, chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z Dorotą Ostrowską, tel. 0-509-579-842.