• Menu

  Dla młodzieży


  Młoda Generacja
     to służba przeznaczona dla uczniów 7 klasy szkoły podstawowej, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jej naczelnym celem i misją jest kształtowanie młodych ludzi na dojrzałych uczniów Jezusa Chrystusa.


  Spotkania odbywają się w każdą sobotę, między 17:00-19:00 w Kaplicy Społeczności
  Chrześcijańskiej „Puławska” przy ul. Puławskiej 114.   Formuła spotkań:

  • budowanie wspólnoty przez spędzanie czasu razem na rozmowach i wspólnej zabawie

  • uwielbienie przez muzykę, śpiew i modlitwę

  • komunikowanie Bożego Słowa poprzez: studium w małych grupach

  Ocena z religii: Spotkania Młodej Generacji odbywają się w ramach Międzyszkolnego Punktu Katechetycznego, pozwalając na otrzymywanie oceny z religii wszystkim osobom, które zgłoszą się i wypełnią odpowiednie dokumenty. Osoby, które nie potrzebują oceny, również są mile widziane.

  MB na FB!

   Duszpasterstwo Młodego Pokolenia
  Kyle Duba
  tel. 503 525 076


  zup slidSpołeczność Chrześcijańska Puławska, Fundacja Edukacyjna 4Kids i Fundacja Dobro Czynić współtworzy Klub młodzieżowy ZUPP.

  Klub młodzieżowy ZUPP to przestrzeń dla młodych ludzi z pasją do życia na 100%.

  Od poniedziałku do piątku między 13.30 a 17.00 serwowana jest inna, wyśmienita zupa całkowicie bezpłatnie. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić aby ją odebrać jest okazanie legitymacji gimnazjalisty lub ucznia szkoły ponadgimnazjalnej.

  Oprócz zupy, zabaw, gier i głębokich rozmów planujemy wiele ciekawych wydarzeń, m.in. koncerty, jam sessions, pokazy filmowe, różnego rodzaju warsztaty oraz spotkania z interesującymi ludźmi.

  ZUPP to miejsce wolne od używek, agresji i obraźliwego języka. To również idealna przestrzeń na odrabianie lekcji i wspólną naukę.

  Śledź wydarzenia w ZUPPie na FB!

  Serdecznie ZUPPraszamy!