• Menu

  Małe grupy – dołącz!

  Formularz zgłoszeniowy do Małej Grupy

  Decyzje o podążaniu za Jezusem musimy podjąć sami. Nikt inny za nas tego nie zrobi, ale w Wierze Wzrastamy Razem. Aby wzrastać potrzebujemy siebie nawzajem. Przypowieści 27:17 mówi “żelazo ostrzy się żelazem”. Czyli inaczej mówiąc, charakter człowieka kształtuje się przez relację z drugim człowiekiem. Obecność innych wierzących mamy zapewnioną kiedy jesteśmy częścią kościoła i uczestniczymy w nabożeństwach, ale przede wszystkim kiedy stajemy się częścią Małej Grupy, bo w Wierze Wzrastamy Razem.


  Co robimy z tymi informacjami?

  Po wypełnieniu tego formularza skontaktuje się z Tobą telefonicznie lider Małej Grupy, którą wybrałeś/aś. Przekaże Ci on wszystkie dodatkowe informacje, które pomogą Ci dołączyć do Małej Grupy.


  Informujemy, iż administratorem Pani/a danych osobowych jest Społeczność Chrześcijańska Puławska, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 114. Dane osobowe będą przetwarzane w celach dołączenia do Małej Grupy. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów..