• napis

 • Menu

  Obóz rodzinny 2020!

  OBÓZ RODZINNY 2020

  22 -28 sierpnia 2020

  Kompleks Recepcyjno-Wypoczynkowy Łańsk
  https://lansk.pl/

  Dla kogo?

  Dla każdego!!! Dla rodzin – w każdej konfiguracji, dla osób samotnych, singli, dla młodszych i starszych. Rodziców, babć, dziadków, wujków. Rodzeństwa i dzieci. Dla osób z kościoła i dla tych, którzy nieczęsto go odwiedzają. Dla każdego, kto chciałbym spędzić super tydzień w świetnym towarzystwie i pięknym miejscu!

  Codziennie rano zorganizowane są rozważania oparte na Piśmie Św, dla dorosłych, zajecia dla młodzieży, obozowa „szkółka niedzielna” dla dzieci, a wieczorem społeczność. Spotkanie, na którym uwielbiamy Boga i także rozważamy Jego Słowo. W ciągu całego dnia – mamy mnóstwo czasu wolnego, gry i zabawy dla małych i dużych – w tym całego obozu więc jest okazja, żeby się poznać bliżej, ale także odpocząć.

  Cena:

  Dorośli od 13 – … lat: 929 zł
  Dzieci w wieku 4-12 lat: 729 zł
  Dzieci w wieku: 0-3 lat: 0 zł

  ZGŁOSZENIA:

  https://forms.gle/oy7sEvynA5xNcXnr9

  DANE DO PRZELEWU:

  Społeczność Chrześcijańska Puławska
  nr konta: 18 1240 1112 1111 0010 3066 9403
  z dopiskiem „Łańsk 2020”

  Organizatorzy:
  Grzegorz Piwowar, tel. 501 613 407, email:
  Patrycja Piwowar, tel. 506 056 137, email:

  https://www.facebook.com/BiuroOchronyRodziny/


  Cena obejmuje:

  – nocleg w pokojach 2-3-4-5-6-cio osobowych, wyposażonych w pełen węzeł sanitarny (staramy się aby każa rodzina miała wygodny pokój dla siebie)
  – wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek
  – basen (w godzinach pracy ratownika)
  – siłownia – w godzinach pracy
  – dostęp do niestrzeżonej plaży i pomostu (brodzisko dla najmłodszych)
  – rowery
  – rowery wodne, kajaki

  Atrakcje płatne:

  – żaglówki, łódki
  – kawiarenka

  Zajęcia dla dzieci:

  Codziennie odbywają się zajęcia dla dzieci, w czasie spotkania porannego oraz wieczornego. Rano (10-11) kiedy rodzice są na spotkaniu/wykładzie dla dorosłych – dzieci udają się na swoje zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych. Aktywności są prowadzone przez doświadczoną kadrę. Najmłodsze pociechy (0-2 lata) mogą przebywać z rodzicami na wykładzie w specjalnie dedykowanej części sali (dużo miejsca, koce, można wjechać tam wózkiem, są też zabawki).
  Wieczorem – w czasie społeczności – dzieci są na początku z rodzicami na spotkaniu – potem udają się na bajkę – około 30 minut – a starsi mogą spokojnie posłuchać rozważania. Nastolatkowie mają oddzielne zajęcia, prowadzone przez opiekuna – wg oddzielnego programu spotkań.

  Program:

  W programie staramy się umieszczać takie elementy, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zarówno dorośli i dzieci, mają czas, aby odpocząć, poznać innych, posłuchać wykładów opartych na Piśmie Świętym i Słowa Bożego i spędzić czas w gronie najbliższych. Staramy się zachować równowagę pomiędzy zajęciami zorganizowanymi i wolnym czasem.

  W czasie obozu, zawsze mamy spływ kajakowy, wycieczkę oraz wiele gier i zabaw na terenie ośrodka. W czasie wolnym – każdy może korzystać z atutów Łańska – lasu, dużych przestrzeni i przepięknego jeziora. Codziennie zaczynamy poranną rozgrzewką – pływaniem w jeziorze.