• napis

 • Menu

  Pomocna torba

  Pomocna Torba to projekt dobroczynny, który kierujemy do osób potrzebujących z naszej społeczności, sąsiadów mieszkających w okolicy, oraz podopiecznych Mokotowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z którym współpracujemy od wielu lat.

  Kupując podstawowe produkty spożywcze i słodycze możemy pomóc przygotować bogatsze święta tym, którzy zmagają się kwestiami materialnymi.  A co ważniejsze podzielić się z nimi radością i nadzieją związaną z narodzeniem Zbawiciela, oraz dać wyraz naszej troski i miłości.

  Torby duże i małe czekają. Zapraszamy do zapoznania się listą potrzeb (poniżej) oraz przygotowania toreb. Torby do odbioru na Mokotowie i Ursynowie po niedzielnych nabożeństwach.  

  PRZYGOTOWUJEMY:

  20 Pomocnych Toreb dla naszych seniorów. Torby należy pobrać z Kaplicy, wypełnić artykułami spożywczymi i dostarczyć pod wskazany adres do 15 grudnia.  Adres będzie dołączony do każdej Torby. Proponowana wartość produktów umieszczonych w Pomocnych Torbach to 80-90 zł.

  30 Pomocnych Toreb dla naszych sąsiadów. Torby należy pobrać z Kaplicy, wypełnić artykułami spożywczymi  i odnieść do Punktu Informacyjnego do 22 grudnia. Torby będą dostarczane przez wolontariuszy pod wskazane przez MOPS adresy. Proponowana wartość produktów umieszczonych w Pomocnych Torbach to 80-90 zł.

  45 Świątecznych Upominków dla pensjonariuszy Dziennego Ośrodka Pomocy Społecznej na Mokotowie. Upominki będą wręczane na Spotkaniu Wigilijnym, które odbędzie się 18 grudnia. Mamy zamiar wypełnić je słodyczami(ptasie mleczko, czekolada, batony, ciastka). Koszt jednej Torby Upominkowej to 20-30 zł. Małe Torby z napisem Świąteczny Upominek należy pobrać z Kaplicy, wypełnić słodyczami i odnieść do 15 grudnia.

  50  Świątecznych Upominków dla Klubu 50+. Upominki będą wręczane podczas Spotkania Wigilijnego Klubu 50+, które odbędzie się 19 grudnia. Duże Torby z napisem Świąteczny Upominek należy pobrać z Kaplicy, wypełnić produktami spożywczymi i odnieść do 15 grudnia. Proponowana wartość produktów umieszczonych w dużych torbach pt. Świąteczny Upominek to 80-90 zł.