• napis

 • Menu

  Weekend otwarcia!

  JEDEN KOŚCIÓŁ W DWÓCH LOKALIZACJACH

  Jako Społeczność Chrześcijańska, która od 70 lat działa na Mokotowie przy ul. Puławskiej 114,  od 14 października 2018 roku działamy i spotykamy się w dwóch lokalizacjach. Nasza druga lokalizacja mieści się przy ul. Rodziny Ulmów 14 (dawna S.Kulczyńskiego 14).

  Chcemy poznawać ludzi mieszkających na Ursynowie, nawiązywać z nimi relacje, dlatego miejsce naszych spotkań nazwaliśmy: Centrum Chrześcijańskie Ursynów, gdzie w każdą niedzielę o godzinie 11:00 będziemy mieli 3 nabożeństwo jako Społeczność Chrześcijańska. Jednak będziemy obecni w tym miejscu nie tylko w niedzielę, ale także w tygodniu.

  Mamy nadzieję, że Centrum Chrześcijańskie stanie się dla mieszkańców Ursynowa alternatywą, dla spędzania wolnego czasu na różnego rodzaju warsztatach, ciekawych wydarzeniach, koncertach, wieczorach filmowych.

  W terminie 12-14 października odbył się: Weekend Otwarcia Centrum Chrześcijańskiego Ursynów. W programie znalazły się dwa koncerty, zespołów Mate.O/TU i Małe TGD oraz nasze inauguracyjne nabożeństwo w nowym miejscu.